29 Şubat 2008 Cuma

Gebze Ziraat Odasını ziyaretim

Gebze Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ersan Çelik beyi ziyaret etmemdeki amaç arılarının son durumları hakkında ve çiftçilerle ilgili yeni düzenlemeler olup olmadığı hakkında bilgi almaktı.Bu arada sayın başkanımızın düşerek elini incittiğini öğrendim,kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor,acil şifalar diliyorum.Ayrıca bizlere her türlü sorunumuzu çözmede yardımcı olan Sayın Atiye Kaplan ve Elif Güneş hanımefendilerede en derin şükranlarımı sunuyor,işlerinde olağanüstü başarılar diliyorum.


Havaların sıcak gitmesi sonucu etrafa baktığımızda baharın geldiğini gözlemlemek mümkün,gece yağan yağmurdan sonra güneşin çıkmasıyla çiçekler kendilerini göstermeye başladılar.Beklentimiz herşeyin mükemmel derecede güzel ve verimli olması,inşallah herşey yolunda gider vede olumsuzluk yaşamayız.


2 yorum:

UĞUR KIRAN dedi ki...

İlhami abi, baharın sizin o taraflarda dahada güzel yaşandığı bir gerçek,yavaş yavaş sizin o taraflardada çiçeklenme dönemi başlıyor belliki,sezonun verimli geçmesi dileklerimle..

PINARHİSARLI ARICI dedi ki...

İLHAMİ BEY BAHARIN GÜZELLİĞ KENDİNİ GÖSTERMESİYLE , BİZLERDE DOSTUMUZ ARILARA KAVUŞTUK İNŞALLAH YENİ SEZON BAŞARILI OLUR ÇÜNKÜ MUTLULUK BAŞARILI OLUNCA GÜZEL VE DOYUMSUSDUR
ALLAHIN SELAMETİ ÜSTÜNE OLSUN