17 Nisan 2008 Perşembe

Tebrik ziyaretim


Değerli arkadaşım ve dostum olan Cem Korkmaz beyefendiyi Zonguldak Alaplı daki görev yerinden İzmit Orman İşletme Müdürlüğü nezdindeki Orman Kadastrosu Komisyon Başkanlığına tayini nedeniyle kutlamaya gittim.Sayın komisyon başkanımı bir akşam ıslatırız,sadece çayla kutlama olmaz.Yeni görevinde üstün başarılar diler,kendilerini üst makamlarda görmek dileklerimi iletirim. bu ziyaretim esnasında tanışma fırsatını bulduğum Orman Kadastro Koordinatörü Orhan Trabzonlu beyefendiylede arı ve arıcılık üzerine bol bol sohbet ettik.Sohbetlerimiz çok güzeldi ama ,işleri hayli yoğun olduğundan ben müsade isteyip ayrıldım,ondan sonraki programım İzmit Orman İşletme Müdürümüz Ufuk Pekmertol beyin önümüzdeki yıl için akasya fidanı temin edip edemeyeceği konusuydu.Bana yol gösterdiler kendilerine teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.


Cem ve Orhan beyin yanındaki beyefendi aynı komisyon heyetinden Cengiz Dalkıran beyede göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyorum.


3 yorum:

Pen Drive dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
UĞUR KIRAN dedi ki...

İlhami abi. akasya dedin derdimi deştin. Şehir içinde yol kenarlarında bulunan akasyalar açtı ve biz onlara bakıyoruz onlarda bize.Arıların oldugu mevkide ise bir tane bile yok, yeni diktiklerim haricinde.Biran evvel büyürlerde arılarımda bayram derler inşallah.

ilhami uyar dedi ki...

Benimde dikkatimi çekiyor ekim yağılan yerler uzak veya arıların faydalanamayacğı yerlerde bu çarpıklık düzelir inşallah,belediye yetkililerine sordum niye çiçeksiz akasya ekiyorsunuz diye aldığım cevap çevre pisleniyor ondan dolayı oldu hiç ağacın yaprağı veya yemişinin çevreye zarar verdiği görülmüş duyulmuşmu?Maalesf zihniyet farkı.İyi çalışmalar.