17 Haziran 2008 Salı

Our Days of İmrenli İmrenli günlerimiz

Chief of Ağva Forest business Mr Faruk Yaylı everytime helped as a beekeeper all of us,we send best wishes and hope succesufull carrier in his job. Ağva Orman İşletme Şefi Sayın Faruk Yaylı beye ,arıcılar olarak bizlere yapmış olduğu yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi ve mesleğinde başarı dileklerimizi iletiyoruz.


as a accountant civil cervant personel Taner Bilgin in his office Muhasebe memuru Taner Bilgin ofisinde


Another personels Metin Yılmaz,Sabahattin Kökçü,Erdal Özdemir and Mustafa Açıkkaya
Diğer personel Orman Muhafaza Memuru Metin Yılmaz,Yazı işlerisorumlusu Sabahattin Kökçü
görevli Erdal Özdemir ve Yangın gözetleme kule sorumlusu Mustafa Açıkkaya.

After transporting all hives this places latest appearance,arılarımızı naklettikten sonraki son durum.


When we have spare time we visit sightseeing places in Şile and Ağva cities,
Boş vakitlerimizde Şile ve Ağva şehirlerinin gezip görülecek yerlerini geziyoruz.

Every evening we meet in cafe Akçakese village beekeepers and discussion about all of us problems,we want to prevent unwanted harmful events.
Her akşam Akçakese köyü arıcılarıyla kahvehanede buluşup sorunlarımızı tartışıyoruz,böylece istenmeyen durumları ve olayları önlemeye çalışıyoruz


Beekeper Cemalettin Çevik visit our apiary,Cemalettin Çevik arılığımızı ziyaret etti


Dr Selahattin bey another visitor Dr Selahattin bey arılığımızı ziyaret eden birbaşka ziyaretçimiz


Carpenter invited me his apiary to care his hives,because of his cataract operation his eyes,I went to Ahmet bey apıary and I made help him.
İmrenli köyünde marangozluk yapmakta olan Ahmet bey gözlerinden katarakt ameliyatı olduğu için arılarına bakmamı ve yardımcı olmamı istedi bende yardımcı oldum.


3 yorum:

taskın dedi ki...

bu güzel manzaralar için sağol
başarılar dileklerimle

PINARHİSARLI ARICI dedi ki...

ilhami bey valla sen arılarıda geçtin bal gelecek personelle dost oluyorsun arıyı koyarken zor görmüyorsun. insanlarla dostca samimiyet kurmak her zaman faydalı oluyor tabii,arıcılık güzel hobi bak hem, arı hem şilede tatil gezmesi güzel manzaralar balık ziyafetlerine diyelim KOLAYGELSİN

İlhami Uyar dedi ki...

Ali Osman bey bu güzel muhabbetleri sizinlede yapmak en büyük arzum ve dileğim Pınarhisarlı Muhittin Kosva ile sizi konuştuk Tekirdağdan oraya gitmeyi çok istiyorum.Sevgili üstadım insanlara saygı gösterdiğinizde aynen size geri dönüyor,bizimde amacımız önce insanlık gerisi kendiliğinden geliyor,sevgi ve saygılarımı iletiyor,sağlıklı günler diliyorum.