4 Ocak 2009 Pazar

The safari of hunting and beekeepers Av safarisi ve arıcılar

We went to hunting to learn and gain experince young bird animal dog,those animals kind setter.They find woodcook very nice.I think will be perfect next year or 6 month after.When we have spare time thinking we will be go several times hunting.

Genç kuşköpeği yavrularına tecrübe kazandırmak ve öğretmek için ava gittik.Setter cinsi olan köpekler çok güzel çulluk arıyorlar,tahminime göre altı ay veya gelecek yıl mükemmel olacaklar.Boş olduğumuz birçok zaman ava gitmeyi düşünüyoruz.

When I trip in forest,many find mushroom and I collect them.
Ormanda gezinirken birçok mantar buldum.

Our of group coincide beekeeper Hasan Tahtacı,I speak short time with him,He chacked his bees and hives.They born fire and have warm.
Grubumuz arıcı Hasan Tahtacıya rastladı,ben kendileriyle kısa süre konuştum.Kovanlarını ve arılarını kontrol ediyorlar,ateşi yakmış ısınıyorlardı.

5 yorum:

Ανεστης Θ. Κετσετζιδης dedi ki...

Happy New Year
good huntihg

erbabarici dedi ki...

HAYDİ RASTGELE

UĞUR KIRAN dedi ki...

Abi doğayla içiçe yaşamanın bir başka sonucuda avcılıkmış.Avcılık adı altında doğa sporu yaptığımızın farkına bile varmıyoruz.Normalde 10 km yürü deseler, ne mümkün yürümek ama elde tüfek gezerken farkına bile varılmıyor.
Kalsağlıcakla.

Mehmet Gündoğdu dedi ki...

ras gele ilhami bey görülüyor ki tam tesisat sizden av kaçmaz herhalde

PINARHİSARLI ARICI dedi ki...

ilhami bey rasgele derken galiba av köpeği eğitimciliğinizde arıcılıktaki kadar başarı çulluktanda güzelde çorba olur kapamada hafiyet olsun