8 Mart 2009 Pazar

Hives check and feed syroup Kovan kontrolü ve şurup beslemesi

Because of my photografher amateour,he didnt take fhoto when ı was wörking,he afraid of bees voices so he follows me distance area.I mixed 1/2 syrup and give 1 water glass(Approxatemely 200 ml).When temperature not suıtible,I didnt check all hives eneough degrees.At least I saw all hives no problems and starvation.
Fotoğrafcımın amatör ve arılardan korkmasından dolayı çalışırken fotoğraf alamadım.1/2 oranında şurup hazırladım.Hava yeterince sıcak olmadığından arı çalışmıyordu bu yüzden kontrollerimide yeterince yapamadım,en azından kovanlarda problem ve açlık sorunu olmadığını gördüm


3 yorum:

TEMEL dedi ki...

İlhami bey, emekli olmuşsunuz ama maaşallah enerjiniz 4x4. bloğunuzu severek takip ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar...

Small Footprints dedi ki...

Ilhami Uyar,

AKSATMAKSIZIN bir size bulmak mümkün ilginç:

http://reducefootprints.blogspot.com/2008/09/perfect-whole.html

INANIYORUM ki arılar, ve diğer pollinators, önemli çevre sağlık ve sağlık. , Birçok bitki olacağını tehlikeye ve sonuçta anlamına hayvan yaşamını da tehlikeye olacak. Teşekkür sözleri! Işte başka bir blog sizin tadını:

http://beekeeperlinda.blogspot.com/

AKSATMAKSIZIN bu sözleri kullanarak çeviri servis. UMARIM senin beni açık.

Small Footprints (Küçük Geç)

İlhami Uyar dedi ki...

Thanks a lot,I follows all blog ,if I have spare time generally I read .I believe that bees very important to humans,enviroment and other animals,if it dont pollınation we can prodact any vegetable and fruits.to protect and go on our life we need to pay attention enviroment,I wish you go on perfect activities,best wishes.