16 Aralık 2011 Cuma

Mehmet Sürücü ziyareti Mehmet Sürücü visit

 Çaylı arıcı arkadaşımız Mehmet Sürücü bey bugün bizleri ziyaret etti,güzel bir muhabbet ortamından sonra Darıcadan Gebzeye Ali Türk beyin yanına gittik o sıcak muhabbet orada da devam etti.
Mehmet Sürücü who has located Çay  province,visited us yesterday,we talked very nice atmoshpere later we went to  Ali Türk office,same atmosphere continou there.

Mehmet bey bizlere hediyelerde getirmiş buradan kendisine çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.Bizlerde iadei ziyarette bulunmak isteriz.
Dear Mehmet bring us some gifts from his province,I send thanksgiving him,he invited us his province,we want to visit him.

3 yorum:

ARICILIK FİLİMLERİ dedi ki...

İlhami abi son baharmı desek kışa girdikmi desek bu sene bir acayip. Arıcıların genelde işleri bitti ve gezme fasılları başladı. Mehmet beye ve size ziyaretinizden dolayı teşekür ediyorum.

Bir ara şu Girit işinide aradan çıkartalım, pasaportun süresi dolmadan gidip gelsek iyi olur, yoksa bu iş bir sene daha yatar.

Sağlıcakla kalın.

İlhami Uyar dedi ki...

Ali bey havalar sıcak arılar bol bol polen getiriyorlar,hayırlısı allahtan ne diyelim.
Girit olayında tüm sorun izinleri bir araya getirip gitmek arıcı dostumuz Manos iki katlı evimi size tahsis edeceğim kaç kişi gelirseniz gelin sayfiyedeki evim sizin hizmetinizde diyor,bizden de gitmek kalıyor .

MUHTEŞEM TURUNÇ dedi ki...

İlhami abi Girite giderken beni de unutmayın. İngilizcemle yardımcı olurum ekibe:) Sağlıcakla kal abi.