12 Şubat 2011 Cumartesi

How can we protect our ummınity system Bağışıklık sistemimizi nasıl koruyabiliriz

İlaçlardan uzak durun ,işinizi kendiniz yapın stay away from drugs,you do yourself jobs.


A -Our ummninty systems enemys generally drugs are
B-You dont smooke cigarettes and  drink alchol definetely,you dont drink You dont stay smoke cigarettes area.You take care your feeding system,You sleep regularly,You sleep daily 8 hours.You sleep early and wake up early.You must brush your theets regularly,daily 2 times.You stay away from stress,You read newspaper ,book ,journal,you go theatre,cinema,concert,you meet friends and of the week.You take care your hands cleaning.You dont use corn syrup,you eat seasonal  vegetable and fruıts.You walk regularly everyday.

3 yorum:

Small Footprints dedi ki...

O çok kolay gelir ve daha o daha iyi bir world yaratarak için temel. Biz kendimizle başlarsak ve alırsak ise bizim gövdelerimiz hoşlan sonra biz dallan ve al bizim civarımızdaki herşey hoşlan. O bizle başlar! Bu hatırlatıcı için!

It sounds so simple and yet it is the basis for creating a better world. If we start with ourselves and take care of our bodies, then we can branch out and take care of everything around us. It begins with us!

Thank you for this reminder! :-)

MUHTEŞEM TURUNÇ dedi ki...

İlhami abi sağol hani:( sayende dr lar olarak bizlerde aç kalacaz bu ne abi ilaçdan uzak dur dr dan uzak dur ahh be abi bide musalla taşından uzak durabilsek....hoş o kadarda çekilmez bu dünya ya:) neyse benimki zevzeklik işte eline sağlık güzel olmuş abi...

İlhami Uyar dedi ki...

Saygıdeğer hocam,sağlıklı olalım yine sizi ziyaret ederiz,bizim bakış açımız israf olan ilaçlar ve gereksiz kuruntu yapanlar için,dünya kurulalı beri Doktorlar var ve olacaktır,sizde insanlığa yaptığınız güzel hizmetlerden dolayı anılacaksınız,sizleri kenara atmak mümkünmü,sevgi ve saygılarımla.