22 Şubat 2011 Salı

Queen breeding and Royal jely collect course Ana arı üretme ve Ana arı sütü alma kursu

Kocaeli Arıcılar Birliği (Karbir) üyelerine ana arı üretimi ve  arı sütü toplama konusunda kurs vermek için duyuru yaptı ve üyelerden gelen talepleri toplamaya başladı.Bu nedenle bende birlik merkezine giderek kaydımı yaptırdım.Öğrenmenin sonu yok,değişik kanallardan ve kişilerden bilgi alarak toplanan bilgileri harmanladığınızda ,daha da güzel gelişmelerin olacağına inanıyorum.Talepler toplandıktan sonra kursun  nerede ve ne zaman açılacağı konusunda birlik üyelerine bilgi verileceği açıklandı.

Kocaeli Beekeepers Union was announcement that will arrange Queen breeding and Royall jelly collect course and collect their members demands.So I went to Union center and I become registered .No end learning and knowladge,to get new informations different channels and mix them,you will be solve some problems easly,and I beleive will be nice devolepments.After demands  being collected,Secretary explained will give necessary informations about course location and time for all members.

5 yorum:

Mehmet Yüksel dedi ki...

İlhami bey hayırlı olsun,başarılar dilerim,selamlar saygılar.

mahmudiyearicilik dedi ki...

İlhami bey hayırlı olsun. Bilgilerinizle birleşince daha da faydalı olur.
Öğrenmenin yaşı yok,
Saygılar

Mustafa Soylu dedi ki...

Hayırlı olsun. Birlik yönetimleri hizmetleri bunun gibi çeşitlendirmeli. Hem arıcıya hem ülke ekonomisine katkı sağlanmış olur. Selamlar.

Θεοδόσης Κατσαρός dedi ki...

-Basarilar dilerim.
-Σας εύχομαι καλή επιτυχία.

alex dedi ki...

Sevgili İlhami Uyar sayesinde iyi yorumlar için istediğin her şeyi yazabilir.
Alexander
http://galifabee.blogspot.com/