27 Şubat 2011 Pazar

İstanbul Honey producers Union meeting İstanbul bal üreticileri birliği toplantısı

İstanbul Bahçelievler öğretmenevinde yapılan İstanbul Bal üreticileri Birliği seminerine katıldım.Konuşmacı olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinden Yardımcı Doç Dr DEvrim Oskay ve Hatay Üniversitesinden Yard Doç Dr Mustafa Muz vardılar.Konu ise değişen Nösoma virüsü  ve alınabilecek tedbirler ,değişik yöntemlerdi.
I participated İstanbul Honey Producers Union Meeting in Bahçelievler teachers home,speakers Dr Devrim Oskay from Namık Kemal Univercity in Tekirdağ and Dr Mustafa Muz from Hatay University,main subject changing nosama and must be done ,solutions.


Sayın Devrim Oskay,Asım Kadıoğlu ve diğer birlik üyesi arkadaşımız
Sayın Yalçın Sezer ve Asım Kadıoğlu
İsmail Taşer,Murat Akın,Asım Kadıoğlu ve Güner Kayral
Devrim Oskay hocamızın eşi kendi yapmış olduğu arı tablolarıyla,Devrim Oskays wifes with paintings

2 yorum:

kadıoğlu dedi ki...

selamun aleyküm ilhami abicim böyle günlerde olmazsa birbirimizin yüzünü görmek nasip olmayacak gibi herhalde değerli hocalarımıza çok çok teşekkürler ederiz bilgi dağarcık larımıza önemli bilgiler ekledik sunumlarından birde dağılmakda ikendiğer blogcu arkadaşları görmek de güzeldi murat abiye ismailede teşekkürler en azından görüştük bunada şükürler olsun.

Murat ATMACA dedi ki...

İlhami Bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum. Sizin gibi paylaşmayı seven insanlar bu aziz millete kıymetli bilgiler kazandırıyor. Sizi takip ediyoruz.