29 Ocak 2008 Salı

Sayın Hocamla ve İlçe Tarım Veteriner Hekimi ile arıcılık sohbetleri

Saygıdeğer hocam Opr. Dr Savaş Serpil beyle bir araya geldiğimizde sohbetimizin konusu genellikle kaliteli balın, nerelerden bulunacağı hangi balın hangi dertlere deva olacağı konusunda yoğunlaşır,sohbetimiz uzayıp gider.Bizim ürettiğimiz ballardan yeyince hoşuna gitmiş olacakki,benimde merakım var bir koloni alsam yardımcı olurmusun dedi,tabiiki cevabımız hayır olamazdı,şimdi heyecanla sağım zamanını bekliyor.Bende geleceğim sizinle beraber çalışacağım diyor.Bakalım göreceğiz,bal sağımı yapmak insanlara neşter vurmaya benziyormu?Sevgili hocamı Prof görmek dileğiyle başarılar diliyorum.
Gebze İlçe Tarım müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak görev yapmakta olan sayın Murat Taşdemir beyle herzaman fikir alışverişi yapar,arılarımızın son durumları,varsa olumsuzlukların neler oldukları,bunların giderilmesi konusunda neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Tabiiki kanunlarda yapılan değişiklikleri ve uygulamalarıda kendilerinden öğrenme imkanımız oluyor.Bizleri aydınlatmış oldukları konular için kendilerine teşekkür ediyor,görevinde üstün başarılar diliyoruz.

3 yorum:

Onur ZEYREK dedi ki...

İlhami Bey bir Veteriner Hekim olarak mesleğimizi düzgün yazmanızı rica ediyorum.Baş harfler büyük olarak ve Hekim ünvanıyla...

ilhamiuyar dedi ki...

Sayın Onur bey özür dileyerek düzeltiyorum.Bilerek olmadı,saygılarımla

ariciahmet dedi ki...

Rizeden selamlar
bilgisayarı kullanmayı yeni öğreniyorum.inşallah bir şeyler yaparım